حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

سبد خرید 0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

قوانین بازگشت کالا

خواهشمندیم جهت پیشگیری از هرگونه سوء تفاهم در امر مرجوعی کالا ، آئین نامه زیر را با دقت و کامل مطالعه فرمائید

 

خدمت صادقانه و جلب رضایت کامل خریدار بزرگترین هدف در مجموعه پاپیون است که همواره در رأس امور فروشگاه قرار دارد ، از این رو ضمانت بازگشت کالا در پاپیون فقط یک شعار نیست بلکه امکانی برای رسیدن به اوج لذت خرید است چرا که رضایت ۱۰۰ درصدی خریدار هدف نهایی ماست و برای دستیابی به این هدف محدودیت زمانی برای بازگشت کالا به طور کلی حذف شده است .
در نظر داشته باشید که برای عودت کالا نیازی به هماهنگی نیست ، فقط کافیست که فرم درخواست مرجوعی که پایین همین صفحه قرار گرفته است را پر کرده و پس از بررسی پشتیبان و دریافت پیامک تایید مرجوعی ، محصول را همراه با برگه فاکتور به آدرس فروشگاه ارسال فرمایید

اما قبل از ارسال حتما نکات زیر را مطالعه فرمایید:

۱. در صورتی که تاریخ انقضای محصول برای شما کافی نمی باشد.


لطفا محصول را از پوشش نایلونی خارج نکرده و به همان شکلی که آن را دریافت کرده اید برای ما ارسال کنید.
توجه: در صورت خروج محصول از نایلون ضمانت باطل خواهد شد .

۲.در صورتی که محصول از لحاظ فیزیکی سالم نباشد .


لطفا محصول را از پوشش نایلونی خارج نکرده و به همان شکلی که دریافت کرده اید برای ما ارسال کنید.
توجه: در صورت خروج محصول از نایلون ضمانت باطل خواهد شد .

درمواردی که ظاهر محصول سالم بوده و ممکن است محتویات محصول دچار آسیب شده باشد، ارائه ی جعبه محصول الزامی بوده و بدون ارسال جعبه متاسفانه ضمانت باطل خواهد شد ، لذا خواهش مندیم که جعبه ی محصولات را تا زمان اتمام محصول نزد خود نگه دارید.

۳.در صورت عدم رضایت از رنگ محصولاتی که دارای رنگ بندی هستند .


ممکن است شما محصولی خریداری کرده باشید که دارای رنگ بندی متفاوت است (مانند رژ لب) در صورتی که بعد از دریافت محصول رنگی که انتخاب کرده اید باب میلتان نبود ،تنها در صورتی که پلمپ محصول باز نشده باشد قابل عودت میباشد .

۴.در صورتی که محصول اشتباه برای شما ارسال شده است .در هنگام آماده سازی سفارش چندین بار محصولات چک خواهند شد به همین خاطر این اتفاق بسیار نادر است ، اما با توجه به اینکه این مرحله به صورت دستی انجام میشود باز هم ممکن است این اشتباه پیش بیاید .
در این مورد هم در صورتی که محصول مورد نظر از پوشش نایلونی خارج نشود قابل عودت و تعویض می باشد .
توجه : در صورتی که پلمپ محصول باز شود یا از نایلون خارج شود متاسفانه ضمانت آن باطل خواهد شد.

۵.در صورت عدم رضایت از کیفیت محصول :


یکی از مواردی که ضمانت فروشگاه پاپیون را با سایر فروشگاه ها متمایز میکند امکان عودت کالا در صورت عدم رضایت از کیفیت آن است . در مواردی که محصول خریداری شده نتیجه مطلوبی برای شما در بر نداشته باشد میتوانید محصول را به فروشگاه برگشت داده و هزینه محصول را دریافت نمایید .

توجه:در صورتی که قصد سؤاستفاده از این امکان تشخیص داده شود فروشگاه از پرداخت مبلغ خود داری خواهد کرد.

استثناء:

به دلیل رعایت مسائل بهداشتی و احترام به حقوق مشتری ، درخواست مرجوعی محصولات زیر مجموعه (لباس زیر) دربخش پوشاک بانوان ، پذیرفته نخواهد شد. لذا در انتخاب سایز و رنگ بندی محصولات این دسته بندی لطفا نهایت دقت را داشته باشید


دقت فرمایید که در موارد فوق هزینه ارسال (عودت و ارسال دوباره) به عهده فروشگاه خواهد بود.
اما خارج از این موارد هم امکان بازگشت کالا فراهم است ،به عنوان مثال خریدار از خرید خود منصرف شده باشد و یا موارد دیگر ،که در این صورت تمام هزینه ها اعم از هزینه ارسال ،بسته بندی و…به عهده خریدار خواهد بود.

 

توجه:

لطفا بسته های مرجوعی خود را با سرویس پست سفارشی ارسال کرده و به مامور تحویل گیرنده پست تاکید کنید که تیک خدمات اضافی را فعال نکند، چرا که هزینه ارسال طبق تعرفه پست سفارشی به شما عودت داده خواهد شد

لطفا جهت بازگشت کالا فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    X