5 راهکار برای تشخیص عطر اصل از تقلبی

5 راهکار برای تشخیص عطر اصل از تقلبی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد مواقعی که در بازار گشت و گذار می کنید و از کنار پیاده روها که می گذرید ، در گوشه پیاده روها افرادی هستند که عطرهای تقلبی را با قیمت های بسیار پایین می فروشند . جالب است بدانید این عطرها به قدری استادانه تقلبی می شوند که می توانید امروزه آنها را در فروشگاه های بزرگ نیز ببینید که به فروش می رسند . این عطر ها به واسطه مواد غیر استانداردی که در ترکیبات آن ها به کار می برند ، باعث ایجاد حساسیت و سایر بیماری ها می شوند . شما می توانید با استفاده از مشخصات عطر و ظاهر آن به راحتی تفاوت عطر اصل را فیک را تشخیص دهید .

عطر اصل غلظت اسانس روغنی بالایی دارند ، اما اسانس آنها به تنهایی بوی مطبوع و خوشایند ندارد . هیچ عطری در بازار وجود ندارد که اسانس روغنی آن 100 درصد باشد . تمامی عطرها دارای اسانس روغنی 15 تا 30 درصد هستند ، به همین دلیل رایحه قوی و ماندگاری بالایی دارند . سعی کنید نحوه استفاده از عطر را بیاموزید سپس از آن استفاده کنید . ممکن است شما با روش های نادرستی که هنگام عطر زدن استفاده می کنید ، احساس کنید عطر تقلبی است . عطر را روی نقاط نبض استفاده کنید و قبل از عطر زدن حتما دوش بگیرید . قیمت عطر کمی نسبت به ادکلن بالا است بنابراین بهتر است برای از دست نرفتن هزینه هایی که برای خرید عطر صرف می کنید ، ابتدا تفاوت عطر اصل و تقلبی را بشناسید .

5 راهکار تشخیص عطر اصل از تقلبی

امروزه عطر تقلبی را بسیار استادانه می سازند طوری که بسیار سخت می توانید آنها را تشخیص دهید . تنها راهی که برای تشخیص عطر اصل از تقلبی باقی می ماند ، ظاهر شیشه عطر و نوشته هایی است که روی عطر نوشته می شود . در ادامه مهمترین روش های تشخیص عطر اصلی از تقلبی را به شما می آموزیم .

عطر را از فروشگاه معتبر خریداری نمایید .

بهتر است عطر را از فروشگاه معتبر خریداری نمایید . عطر هایی که در گوشه خیابان ها به قیمت های بسیار پایین می فروشند ، عطرهای کاملا فیک و تقلبی هستند . مزیت خرید از فروشگاه معتبر این است که شما به راحتی می توانید بسته ی عطر و شیشه آن را بررسی نمایید و از اصل و فیک بودن آن مطمئن شوید . یکی دیگر از مزیت های فروشگاه های معتبر این است که به راحتی می توانید هر سوالی که دارید را از فروشنده بپرسید و یا اگر عطر را فیک تشخیص دادید می توانید آن را پس بدهید .

اگر می خواهید از فروشگاه اینترنتی خرید نمایید ، بهتر است فروشگاهی را انتخاب کنید که نماد اعتماد را داشته باشد . امروزه بیشتر خرید ها به صورت اینترنتی انجام می پذیرد و به ما این امکان را می دهد که در مصرف وقت صرفه جویی کنیم .

تشخیص عطر اصل بوسیله شیشه عطر

 شکل بطری ، اندازه ، شفافیت و ضخامت شیشه را بررسی کنید . طراحی و نوشته های روی شیشه به قدری ماهرانه طراحی می شوند که افراد سودجو نمی توانند به راحتی آن را کپی کنند . عطرهای اصل کاملا شفاف و گران قیمت به نظر می رسند ، اگر این ویژگی ها را نداشته باشد ، مطمن باشید که تقلبی است .

قیمت عطر باید مطابق قیمت سایت های خارجی باشد .

فروشگاه هایی که عطر را نصف قیمت یا یک چهارم قیمت می فروشند ، باید شک کنید که این عطرها کاملا تقلبی هستند . بعضی از شرکت ها مارک عطرها را خریداری می کنند و با عطرهای تقلبی آن را پر می کنند ، پس بهتر است برای خرید عطر اصل از فروشنده قابل اعتماد یا فروشگاه معتبر خریداری کنید .

اندازه پربودن شیشه در تشخیص عطر اصل

پر بودن میزان کافی عطر می تواند یک راه آسان برای تشخیص عطر اصل از فیک باشد . شیشه های عطر اصل کاملا پر هستند و شیشه به قدری شفاف است که می توانید به راحتی میزان مایع داخل شیشه را ببینید . و اما عطرهای فیک شیشه ای نزدیک به پلاستیک و رنگی کدر دارند ، به نحوی که نمی توانید میزان مایع داخل شیشه عطر را به راحتی تشخیص دهید . بهتر است قبل از خرید عطر ، وبسایت های معتبر تولید کننده عطر اصل را ببینید و به مشخصات اصل بودن آن توجه کنید . اگر شیشه عطر کاملا شفاف باشد ، می توانید مایع داخل آن را ببینید و با نوع رنگ مایع عطر ، اصل و فیک بودن آن را تشخیص دهید .

بوی عطر و نحوه ی بسته بندی عطر

اگر تا به حال عطر فیک را خریداری کرده باشید ، می دانید که  بوی عطر فیک بعد از 10 دقیقه می پرد و یا بعد از گذشت ساعتی روی پوست بدن یا لباس هایتان بوی نامطلوب و نا خوشایند ایجاد می کند . عطر اصل رایحه بسیار دلنشینی دارد و به قدری ماندگار است ، که تا چند ساعت بوی آن نمی رود . بسته بندی عطر اصل کاملا معتبر بوده و دور جعبه را به صورت محکم سلفون کشی می کنند ولی در عطر فیک این امکان وجود ندارد . سلفون کشی که برای عطر تقلبی انجام می شود شل است و به راحتی باز می شود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − یک =