مراقبت پوست

بهترین میسلار واتر برای پوست چرب و جوش‌دار

میسلار واتر برای پوست چرب و جوش‌دار

اگر از کرم‌های گریم سنگین استفاده می‌کنید پوست چربی هم دارید حتماً باید از میسلار واتر استفاده کنید. این محصولات یک محلول پاک کننده آرایش با قدرت پاک کنندگی بالا است بهترین روش برای پاک کردن آرایش سنگین بر روی پوست با استفاده از میسلار واتر انجام می‌شود.

اگر از کسانی هستیدکه پوست چربی دارید وقتی بخواهید بهترین میسلار واتر را انتخاب کنید ممکن است برایتان کار دشواری باشد ما در این مقاله چند مورد از بهترین آنها را معرفی خواهیم کرد.

میسلار واتر نیازی به آبکشی ندارد وقتی می‌خواهید که پوست سالمی داشته باشید باید صورت خود را در روتین روزانه تمیز نگه دارید نوع پوست و سن هم فرقی ندارد چون این نیاز هم برای افراد مسن و هم برای جوانان است. میسلار واتر همه کاره است هم آرایش پوست و لب و چشم را پاک می‌کند و هم پوست را تمیز نگه می‌دارد. بهترین گزینه برای پاک کردن آرایش چشم و پوست همین میسلار واتر می‌تواند باشد.بهترین جایگزین برای سایر پاک کننده‌های آرایش مانند لوسیون و تونر و غیره است.

آیا میسلار واتر برای انواع پوست مناسب است؟

آیا میسلار واتر برای انواع پوست مناسب است؟

این محلول برای همه نوع پوستی مناسب است چون یک پاک کننده بسیار ملایم و بدون الکل است. میسلار واترها در بین محصولات پاک کننده بسیار محبوب هستند و جزو محصولات مراقبت پوست هستن.

چرا باید از میسلار واتر خوب استفاده کرد؟

این محصولات کارایی فوق‌العاده‌ای در پاکسازی پوست دارند که دلیل محبوبیت آنها نیزاست.استفاده از آن بسیار ساده و عالی است کافی است چند قطره از این محلول را بر روی پد بریزیم و آن را بر چشم و صورت ماساژ دهیم اگر این کار صورت بگیرد آرایش به آسانی پاک می‌شود. یکی دیگر از مواردی که از این محلول استفاده می‌شود زدودن گرد و غبار و آلودگی از روی پوست صورت است توصیه می‌شود که حتی اگر آرایش نکرده باشید در پایان روز با یک میسلار واتر صورت خود را به خوبی پاک کنید،

چون آلودگی باعث بستن منافذ پوست می‌شود و اگر میسلار واتر صورت را تمیز کند همه این آلودگی‌ها پاک خواهد شد.

کار میسلار واتر

همانطور که گفتیم این محصول به پاک کنندگی و حفظ شادابی پوست کمک زیادی می‌کند و بر روی پوست اثرهایی زیادی را می‌گذارد که عبارتند است

  • پاک کردن عرق از سطح پوست
  • از بین بردن بافت‌های مرده پوست
  • پاک کردن مواد آرایشی و آلودگی‌ها
  • رفع چربی اضافه پوست

حال می‌خواهیم بفهمیم ترکیب میسلار واتر چیست؟

در فرمولاسیون بیشتر و بهترین آنها چند ترکیب به صورت مشترک وجود دارد آب فراخالص سازی شده، ویتامین ب۳، ویتامین c، پروویتامین ب ۵ این ترکیبات هستند. اگر بهترین برند از این محصول را استفاده کنید می‌دانید که فاقد دو ترکیب الکل و روغن است.

تفاوت میسلار واتر با صابون و شوینده‌های دیگر

یکی از دم دستی‌ترین چیزهایی که برای شستشوی صورت استفاده می‌شود صابون است. اما امروزه ثابت شده که صابون اثر منفی زیادی را بر روی پوست دارد چون ph طبیعی پوست را بر هم می‌زند و خشکی پوست را ایجاد می‌کند. برای جلوگیری از این موضوع می‌توانید به آسانی یک میسلار واتر خوب را تهیه کنید با استفاده از آن صورت خود را پاک کنید.

تفاوت میسلار واتر با صابون و شوینده‌های دیگر

آیا استفاده از صابون به جایی میسلار واتر درست است؟

افرادی وجود دارند که می‌گویند اگر پوست چربی دارید از صابون استفاده کنید اما این کار درست نیست و بیشتر باعث چرب شدن پوست می‌شود وقتی که صورت را با صابون شست و شو می‌دهید پوست آن خشک خواهد شد برای جبران این خشکی رفته رفته پوست دوباره چربی زیاد ترشح میکند و باعث می شود پوست چرب تر شود.

بهترین میسلار واتر برای پوست چرب و جوش‌دار

میسلار واتر پوست مختلط و چرب گارنیر

این میسلارواتر، به راحتی آلودگی ها و باقی مانده مواد آرایشی را از روی پوست پاک کرده و سبب افزایش نرمی و لطافت پوست می گردد. همجنین این میسلار واتر برای پوست های مختلط و چرب مناسب می باشد و علاوه بر این برای افرادی که دنبال یک محلول سبک برای پاک کردن آرایش هستند بسیار مناسب است.

این میسلار واتر مورد تایید آزمایشات پوستی محصولی بسیار کاربردی با فرمولاسیون ملایم جهت پاکسازی پوست از آرایش و آلودگی ها روزانه است. این میسلار برای پاکسازی پوست صورت، چشم و لب مناسب می باشد و همچنین بدون باقی گذاشتن ردی از خود به خوبی آرایش و آلودگی های روزانه را از روی پوست پاک خواهد کرد. میسلار واتر گارنیر پوست مختلط و چرب سب افزایش نرمی و لطافت پوست شده و از ایجاد واکنش های آلرژیک بر روی پوست جلوگیری می کند.

میسلار واتر گارنیر پوست مختلط و چرب نیاز به شست وشوی بعد از استفاده ندارد و می تواند برای 200 بار پاک کردن آرایش از این میسلار واتر استفاده کرد، میسلار واتر گارنیر پوست مختلط و چرب فاقد رایحه می باشد.

اگر تمایل به خرید این محصول را دارید می توانید روی این عکس کلیک کنید.

ژل میسلار پاک کننده آرایش زغالی گارنیر

این محصول در ساختار خود حاوی ترکیبات زغال چوب و اسید سالیسیلیک است و می تواند به کمک طبیعی ترین موادی که در ساختار خود دارد نیاز های پوست صورت شما را رفع کند. این محصول مناسب پوست های چرب و لکه دار می باشد و با پاکسازی پوست از آلودگی ها، چربی های اضافی و مواد آرایشی و… از ایجاد جوش های سر سیاه جلوگیری خواهد کرد.

این محصول دارای قدرت پاکسازی بالا می باشد و می تواند همه آلودگی ها را از روی پوست صورت شما پاکسازی نماید و از جمع شدن و آسیب رسیدن به پوست صورت شما جلوگیری می کند. این میسلار ژل دارای قدرت آبرسانی و رطوبت رسانی بالا می باشد و با فراهم کردن رطوبت مورد نیاز برای پوست مانع از خشک شدن پوست و ایجاد عوارض ناشی از آن خواهد شد.

ژل میسلار پاک کننده آرایش زغالی گارنیر

اگر تمایل به خرید این محصول را دارید می توانید روی این عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *